Spoločnosť MK alarm, s.r.o. pôsobí na Slovenskom trhu od roku 1993

Inteligentné budovy a štruktúrovaná kabeláž

Realizujeme inštaláciu inteligentných budov, kde do jedného systému veľmi prehľadným a jednoduchým spôsobom integrujeme činnosti, ktoré doteraz vyžadovali samostatné ovládanie a nastavovanie

INTELIGENTNÉ BUDOVY A ŠTRUKTÚROVANÁ KABELÁŽ​

MKalarm

Pomocou mobilu, tabletu či počítača dokáže užívateľ na mieste alebo na diaľku ovládať kúrenie a chladenie budov, osvetlenie, žalúzie, zavlažovanie, môže sa pripájať na multimediálne zariadenia a realizovať rôzne iné činnosti, ktoré závisia len od potrieb užívateľa. Inteligentná inštalácia umožňuje prepojenie zabezpečovacieho systému s osvetlením, simulovanie prítomnosti osôb v budove, odstavenie vody v prípade havarijného stavu a nekonečné množstvo rôznych kombinácií činností v závislosti od individuálnych potrieb zákazníka.

Štrukturovaná kabeláž je systém určený na prenos vysokorýchlostných dát. Využíva metalické alebo optické káble, ktoré prepájajú jednotlivé koncové body (miestnosti) s centrálnym uzlom (datový rozvádzač). Takto je možné distribuovať hlasové a dátové služby, ako aj obraz, v rámci celej budovy bez nutnosti dodatočnej inštalácie káblov. K inštaláciám zabezpečujeme tiež certifikačné meranie.