Spoločnosť MK alarm, s.r.o. pôsobí na Slovenskom trhu od roku 1993

Prístupové a dochádzkové systémy

Audio – Video vrátnik. Systém elektrického vrátnika má široké využitie v bytoch, bytových jednotkách, rodinných domoch, budovách a iných objektov kde je potrebné kontrolovať prístup do objektu.

  • Systém kontroly vstupov
  • Evidencia dochádzky
  • Elektrické vrátniky
PRÍSTUPOVÉ A DOCHÁDZKOVÉ SYSTÉMY​

MKalarm

Komunikačný systém

Komunikačný – dorozumievací systém tvorí vonkajšie tlačidlové tablo (zvončeky), ktorého súčasťou je elektrický audiovrátnik, slúžiaci na hlasovú komunikáciu s domácimi telefónmi v jednotlivých bytoch. Súčasťou tlačidlového tabla je v prípade videovrátnika aj kamerový modul pre monitorovanie volajúceho, prípadne okolitého priestoru, na obrazovke domáceho videotelefónu. Dorozumievací audio/video systém môže byť analógový alebo digitálny-dvojvodičový. Digitálny dorozumievací audio/videosystém poskytuje vyšší komfort pri jeho bežnom užívaní. Digitálny audivrátnik/videovrátnik je vhodný pre domy hromadnej bytovej výstavby, kde prináša možnosť jednoduchej komunikácie napr. medzi domovníkom a nájomníkmi (prípadne medzi jednotlivými nájomníkmi). Využitím interkomu tak môžu komunikovať z pohodlia svojho bytu, bez potreby osobného stretnutia, bez použitia plateného telefónneho spojenia, alebo bez komunikácie cez elektrický vrátnik od vchodových dverí. Systém nájde uplatnenie aj v administratívnych budovách s väčším počtom firiem, ktoré nemajú medzi sebou vybudovanú spoločnú pobočkovú ústredňu.

Okrem klasických Audio, Videotelefónov ponúkame aj montáž Audio vrátnikov ENTRYCOM od známeho výrobcu 2N, ktorých základnou vlastnosťou je pripojenie na firemnú telefónnu ústredňu. Toto zariadenie vyniká množstvom veľmi komfortných a užitočných funkcií – pripojením k telefónnej ústredni je zároveň možné využívať aj všetky možnosti tejto ústredne.

Ponúkame realizáciu vrátnikov presne podľa potrieb užívateľa od riešenia jednej bytovej jednotky alebo rodinného domu až po sídla veľkých firiem resp. obytných častí.